Červen 2007

Takovej debilní den.. !!

29. června 2007 v 17:03 | Moomia |  → My DiaRy
Jako sice se tenhle den poved, ale stejně. Mám špatnou náladičku... Dostala sem vízo. V celku dobrý, mám 4 dvojjky - vyznamenání. Ale pak nastalo to nejhorší. Loučení se všema. To bylo hrozný.. sem měla v očích slzy. To je tak debilní že je dva měsíce neuvidim. Já to fakt nepřeiju. Už teď se mi stejská, fakd! J8 nevim co, já snad budu všem volat každej den, nebo nevim... !!!!!!!! Aspon že to vízo bylo dobrý...
Po večeři pudu s mamkou na Bodies.. Se těšim, to bude určitě zajímavý.. ;) a pak budu balit :((.... na tábor.. Tam se sice těšim, ale stejně se mi bude špatně usínat když si vzpomenu, že vás všechny dva měsíce neuvidim.... MTMR (jako všechny).. :))
Tak ahoooooooj... Užijte si prázdniny, asi teď nebudu moct přidávat. Určitě ne prvních čtrnáct dní, pak se uvidí... :))
PP, uživejte si to, v září se zase uvidíme.. (už te´d se těšim)... :-*

Po delší době horurek.. :)

27. června 2007 v 18:08 | Moomia |  → My DiaRy
Ty jo, po delší době sme č¨my čřtyři (SEjra, já, Terez a Pája) vzpomínali na starý časy.. a tak trochu nás napadlo že jako ve starejch časech bysme mohli jít opět na horor... všichni mohli jupííí... šli sme k Terry... a cestou sme si pučili horor : Pád do tmy... no řikali sme si nic moc, ale bylo to přístupný... takže nám to aspon pučili...
Takže sme usedli (my dva se sejrem) a terry s pájou se snažili to DVD zapnout.. trochu marně mnoo.. Nakonec se to povedlo takže sme začali sledovat.. ze začátku nic moc jako, ale pak se to rozjelo, a já se jako bála nejvíc.. sem se tam k sejrovi upe tulila a pak sem si na něj musela dát i nohy, ptže sem se o ně na zemi bála... a taky abych se uklidnila tak sem ta začala pobrukovat nějakou melodii ale všechny to vystresovalo ještě víc.!!! :-D ale jako báli sme se všichni a byli sme na sobě uplně namáčknutý.. jako za satarejch časú třeba při Bázénu a Metru... Uplně super ty vzpomínky.. Ale jako tenhle film byl fakt supeer.. doporučuju i když ta kost nebyla moc vábná.... :)
Tak pá... a byl oto fakt super takový obnovení starejch času že.? :)

Šťastná / Smutná..

27. června 2007 v 18:04 | Moomia |  Já osobně ;)
Poslední dobou si připadám jak na horský dráze. Sice mám horský dráhy ráda, ale tahle se mi nelíbí. Chvilkama sem štastná a chvilkama naopak smutná. Nevim co se to děje, ale někdy se naštvu i kuli malinký věci.... Je to kuli věcem, tkerý tady nebudu rozebírat veřejně... Ale zase se stalo dost věcí, co mě potěšilo... Ale pak se to stejně na konci dne zkazí... třeba jako dneska.. !!! A to ten den začal upe báječně.. .a pokračoval tky báječně... a skončil jak jinak než špatně... AAAch jo.. ale ja si nenecham zkazit zbytek roku nějakejma maličkostma... zejtra se těšim na badminton honzíčku.. :) A terez - zase sme se neska vubec nebavili co.????? :-)
P.S. To je supeeer, že to zkusíme zas ve čtyrech....

Ujasníme si to jo.??

24. června 2007 v 10:36 | Moomia |  → Ostatní
I když tohle nejsou věci, který se normálně dávaj na blog, já potřebuju mít jistotu, že si to ty lidi přečtou...
Takže... Barunnečko... Ty seš pro mě víc než všichni ostatní.. já tě většinou zařazuju do mý rodiny.. A to že mám IF s Honzou neznamená, že zapomínám na tak pro mě významný lidi jako si ty.. !!! S terezou sem se v pátek bavila a vim že ti to vadilo. Byla to vyjímka.... A už to takhle víckrát neuvidíš... aspon ne do konce školního roku... Mám pro tebe několik novinek, který tě určitě budou zajímat, ale to se nejdřív musíme usmířit ne.? Hlavně nesmuti, kuli tomu, že si tě nevšímám, protože to NENI pravda... !!!!!!! MTMR a dáme contra ju.? :))
Takže... Honzo.. Seš prostě IFáček to je jasné... Seš moje nej kámoška a já tvůj nej kámoš jo.? Jinak sem ráda že tu seš, a že mi dokážeš pomoct.... Mrzí mě, u tebe i u báry, že vám vadí když se bavim s terezou, proto už to dělat nebudu... ty víš,co to bylo za vyjímku a doufám, že si mě pochopil... mtmr.... Už se těšim na badminton.... :))
Takže... Terezo... Kdysi si pro mě byla PadajícíHvězda... Ted už nejsi.. Byli to super zážitky, ale každá už si poovedem svůj vlastní život a bude to tak lepčí... Mám tě ráda, ale určitě ne jako PH.. Nebudem nepřítelkyně, protože to by bylo na hovno se pomlouvat a tak. to nechci... Ty máš svoje kámoše, já taky. Mužem se bavit, ale já už vždycky budu dávat přednost ostatním lidem (třeba těm nahoře.) ... Za ten pátek... fakt si mě nepotěšila.. chvíli sem tě i nenáviděla.. a ty si zas hrála divadlo žer to odřekneš... ne ty to nedřekneš já tě znám. To by ses musela hodně přemoct.. Nedělej to, mě už je to u pr..... Mám lidi, který mi s tim dokážou pomoct a udržej mě v dobrý náladě... Za to jim moc děkuju... JinakPH bylo super.. ale znova už nebude....
Barunnko a honzo - moc se vám omlouvám.. mám vás ráda.. a doufám že ste tenhle článek tak aspo ntrochu pochopili... \Už se na mně nezlobte,, Báro všechno ti vysvětlim až se uvidíme.. !!!! :)
Terezo - Ahoj, přeju ti hezký prázdniny.. pozdravuj šmejkala... a užij si to... čau!

Prázdniny

23. června 2007 v 11:51 | Moomia |  Já osobně ;)
Už se blížej prázdniny... \Po pravdě sou to snad první prázdniny na který se netěšim... Sice budu mít super programm ale nedokážu si představit dva měsíce bez mejch nejbližších kámošů.. Naštěstí se možná o prázdninách uvídíme... !! Tady je seznam mejch práezdnin :
První dva tejdny v červenci - Tábor Vodák (Otava), s mojí kámoškou Dádou... se těšim
Kus třetího tejdne červenec - Jedem asi ke kámošovi na chatu... :)) se hrozně těšim.. budem tam asi čtyři lidi od nás ze třídy...
Poslední tejden v červenci - Dáda mi přijede na chatu do třeboně...
První tejden v Srpnu - Odlítám s Dádou a její rodinkou do Řecka... na 10 dní... :))
Přelom druhýho a třetího tejdne sprna - Jedu s Barunnkou a tátou na vodu (Vltava) , tam se hrozně těšim.. prostě zatim tam jezdímr dkoro každej rok a dycky to bylo upe žůůžo.. COntraaaa... :))
Zbytek třetího tejdne budu asi v praze, bo v třeboni.. :) jezdit na kole a tak..
Poslední tejden v srpánku mi do třeboně přijede Barqpunkaa.. :))
Mám to celkem nabytý a jak vidíte. všechno s kámošema, což je zas supeeer... ale stejně už ted se těšim na září na všechny ostatní kámoše.. :)) No neva.... a jak se těšíte na prázdniny vy.???

Ahooj. ;)

22. června 2007 v 22:05 | Moomia |  → My DiaRy
Další zápisek do deníčku lidi... :)
Takže tedka sem na chatě (teda vono se tomu chata moc řikat nedá)... v třeboni.. je tu celkem nuda, ptže tu neni žádná kamís.. ale neva, aspon mám čas na přemejšlení...!!!!! No, zejtra pudu asi dobazenku a běhat.. se celkem těšim... při běhání zapomenu na všechny věci kolem.... to je super.. prostě v hlavě upe prázdno... :)
Jinak neska sem měla tak hroznou náladu ráno, až se z toho v poledne stala ta nejlepší.. ale moc lidí asi nepochopí, takže nic!!
Jinak Honzíčku IF forever a žádný smutný náladky.. si mě nepřej...
Já se vubec netěšim na prázdniny... dva měsíce bez lidí ze třídy.. asi zhebnu.. budu si muset koupit pěkně velkej kredit.. !!! :-)
V pondělí odevzdáváme učebnice, takže ty moje saláty budu muset asi trochu slepti... ptže Tejchmánek by asi nebyl tak nějak jako štastnej.. no..
J8 budu mít vyznamenání chápete to lidi.??? Budu mít bud 4 bo 5 dvojek!! Toe upe skvělý.. sem se sebou spokojená.. no nic.. du se nudit dál.. tak pá.. :)
P.S .- jak se líbí novej design.?

19.6. - Moje břicho.. :-D

19. června 2007 v 17:24 | Moomia |  → My DiaRy
Takže ted je asi pul šstý 19.6.07... A jako už mi neni tolik blbě ale bylo mi, vid Báro.? No škola byla gut, psali sme sice dvě písemky, ale taháky byli takže to dopadlo celkem dobře, a budu mít z hudebky jedničku na vízo, mš skoušela hehehe... :) a já to uměla.. toe překvápko co.?? No jinak kámoši dobrý, teda až na ruzny vyjímky,... ¨nebudu sem psát, nechci je naštvat...
Po škole sme hráli chvilku na schovku to bylo guuuuut... A pak sme šli s Bárou vybrat dárky pro Dávu a Tomáše, protože du zejtra na jejich oslavu.. :) se těšim.. No a jako ještě před tim sme šli do mekáče, a byl tam muj bratr.. Ptže tam čekal na svou holku která tam pracuje.. Mimochodem choděj spolu asi čtyři roky.. ! To bych nevydržela.. No a ta holka Kristínka tam má slevy takže mi sámo koupila cheese, akorát že já sem předtrim ještě měla zmrzlinu a k tomu nám koupila s bráchou napul fantu.. Ap ka sem se vod toho stolu zvedla a málem mi to celý vyletělo pusou zase zpátky.. :-D N oale pak už mi začalo bejt líp. Dárky sme koupili, ale nebudu sem psát co! Toe tajemstí.. :) Pak sem měla klávoš.. to bylo hroznýý... sem upe počítala vteřinky do konce... A za chvíli se budu dívat na ordinaci.. jupííí...
A zejtra semi bude rozhodovat o známce z čj na vízo... Bud 1 nebo 2 ,,,.... grr... to určo pokazim..
IF 4EVER, vid Honzoo.?? :)
PH - padající hvězda asi spadla někam dolu...

Novej design..Kritika...

14. června 2007 v 19:27 | Moomia |  O blogu
Takže sem udělala o5 novej design.. tentokrát s gumovejma medvídkama, protože ty mm fakt ráda... ... Sem zas objevila hustý smajlíky takže je tu uvidíte asi celkem často... ... Jinak tenhle článek sem píšu proto, abyste mi do komentářů trochu zkritizovali tenhle novej desgin.. Líbí bo ne.?? A nepište moc surově protože pak bych se mohla rozbrečet... .... A líběj se vám tyhle smajlíci.?? Takže prosim pište do komentu... Líbí se vám tenhle desgin.? Líběj se vám tyhle smajlíci.?? HEHE, mně jo... ale vono to zas přejde, nebojte.... ..
Zejtra píšem mluvinici ach ne.... A v pondělí přece tu mluvnici vid sejra.?? XD My všichni pochopili že tim myslíš literárku.. ... Tvoje logika...
Tak zatimm čáááááááues... Deme na disko... ...

Jen tak jako vzpomínky... 1. část

13. června 2007 v 17:54 | Moomia |  → Horáčkovka
Víte , já sem neska byla na squashi... s Lucičkou.. :) A prostě sme začali vzpomínat na časy z Horáčkovky.. :) a cosme kde vyvedli a tak.. a bylo toho fakt hodně.. prostě fákt moc.. a bylo to celkem smutný, že to tak rychle uběhlo a tak.. :) ale já je vám sem stejně napíšu.. cheche, abyste měli co číst.. :)
→ Jak sme Dominikovi rozbili tu bajsbolku.!!! :-D
→ Rozhovor se Skálou : Aňulka : Kreslíte Graffiti.???
Skála : Moc nee... :-D
→ Další rozhovor se Skálou : Skála : Tady je strašný horkooo.... Nejradši bych se oblíkla do plavek..
Aňulka : Tak si je zejtra vemte....
Skála : To rači ne, ještě bys mi záviděla mojí postavu!!! :-D (Abyste rozuměli, Skála je fakt tlustá.. .)
→ Na Frájině sme měli kreslit nějakej balonek a mě z toho vznikla spermie.. :-D
→ Před hodinou frájiny sme seděli před učebnou, a Skála nám za todala poznámku, protože sme měli bejt ve svý třídě.. :-D
→ Po škole sme si dycky kupovali takový žvejkačky vajíčka a protože sme neměli na 4 žvejky, tak sme to půlili tim že sme na to dupli, a nebo to hodili vo zem.. :-D
→ Na Frájině sme s Aňulkou dělali nějakej projekt na Velikonoce, a nejdřív sme se strašně snažili a pak nás to přestalo bavit a celý sme to zabarvili černě.. :-D a skála nám stejně dala jedničku.. :-D
→ Jednou měla na Frájině Aňule mazat tabuli, smazala pulku a pak en hadr vodhodila na zem a řekla : Já už to mazat nechci.. A odešly sme.. :-D
→ S Markétou sme si dycky vzali igelitovej pytlík a když foukal vítr tak sme ho házeli do vzduchu a pak sme ho nemohli chytit.. a zpívali sme přitom : Duj větře duj... a duj duj duj duj duj hej
→ Na škole v přírodě 5.A sem si nenápadně strhla nehet.. :-D
→ Na švp 5.A sme měli disko na chodbě as pustili sme si tam černou kroniku a v tu chvíli tam přišla Prájoška.. :-D
→ Na švp 5.A sme se koukali na Nenávist a byla tam jedna lekačka kdy tam vykoukla ta hlavní holka a místo toho, aby se Teráš lek řek : ta holka má linky.. :-D
→ Na švp 5.A Lyžák sme časně ráno zmalovali kačce V. xicht... :-D
→ Na švp 5.A Lyžák si na nás šla Kačka V. stěžovat že z ní děláme boxovací pytel
→ Na švp 5.A Lyžák sme měli stavět Iglu, a jen my dvě s Aňulkou a Rohožkou sme si tam dávali "svačinky" a kul itomu sme dostali o dva body mín.. :( :-D
→ Na švp 5.A Lyžák sme měli fakt super bojovku, u který sme se fakt báli.. :-D
→ Na švp 5.A Lyžák mi holky domlouvali chození s Rohožkou aniž bych o tom věděla
→ Na švp 5.A Lyžák sme se pěkně naštvali na Kristinu Bodu, ptže řekla Danovi něco vo tom, že byla nějaká sázka to jak sem Danovi řekla, že ho mám ráda ale ne tolik jak Rohožku...
→ Na švp 5.A Lyžák byla super diskotéka až do třičtvrtě na devět.. :-D
→ na švp 5.A Lyžák na diskotéce nikdo netancoval s Romanou a vona tam seděla s nějakou malou holčičkou...
→ Na švp 5.A Lyžák sme se s holkama vsadili, kdo sbalí Vykoukališe (to je učitelky syn) :-D
→ Na švp 5.A Lyžák sme šli nenápadně do Sauny, zrovna když tam byli kluci
→ Na švp 5.A Lyžák sme si dycky s holkama přepepřovali polívku.. :-D
→ Na švp 5.A Lyžák sem jela na hawai.. :-D
→ Na švp 5.A Lyžák sme si koupili sladkosti s Aňulkou za 600 ,- :-D
→ Na švp 5.A Lyžák sme na diskotéce hráli židličky.. :-D
WOW... tak to je to hlavní na co si vzpomenu z lyžáku.. celkem dost toho je..
→ Na švp 4.A Rohožka tak trochu rozbil palandu.. :-D
→ Na švp 4.A Rohožka získal přezdívku Rohožka, tim že sme něco zpívali ve vlaku a on se z toho složil na zem a my na něj dali nohy.. :-D
→ Na švp 4.A Lucičku málem pokousal nějakej cirkusáckej pes..:-D
→ Na švp 4.A Sme na diskotéce dělali Rohožky
→ Na švp 4.A Sme si batikovali trika..
→ Na švp 4.A Sme Anežce A. rozbili nějakou tu mořskou sůl
→ Na švp 4.A Sme dostali Napomenutí třídního učitele
→ Na švp 4.A sme měli pruser z toho, že sme ukradli Kristýně N. něco málo sladkostí...
→ Na švp 4.A Chtěl Rohožka přehodilt míčkem nějaký ty stromy a von se ten míšek zasek uplně nahoře.. :-D
→ Na švp 4.A Dominik zakop a rozsypali se mu všechny chipsy, který právě votevřel.. :-D
→ Na švp 4.A Sme s Aňulí měli nějakou vopilou náladu a přišli sme k Danovi do pokoje a jestli nemá nějaký léky a von : Mám jenom duši, ale ta je nakolo, a nabíječku, ale ta je na mobil... a my měli hroznej záchvat... :-D
→ Na švp 4.A sme OMYLEM vlezli klukum do sprch.. :-D
→ Na švp 4.A sme udělali potopu v koupelně, akorát že za to mohla jen Lucička s Aňulkou, ale protože oni se schovali když přišla učitelka, tak vokřikla jenom mně......
Hele už je to strašně dlouhý takže tohle byla tap rvní část a někdy v budoucnu přidám další část ju.??? :-D
Zažil isme toho strašně moc, a bylo to super... Ani mi nevadilo to napomenutí a tak.. Pamatujete si na to.??? :(:(

Nic proti, ale...

12. června 2007 v 18:40 | Moomia |  → Ostatní
Ahoj lidi.. chtěla sem vám sdělit jednu zprávičku.. :))
Nic proti, ale když sem napíšu nějakej článek o tom že mě třeba někdo štve bo že někoho nechápu, tak mi sem hned někdo napíše.. ty si tupá ta osoba je super.... Já vám věřim že třeba k vám se chová ůžasně... Ale my máme spolu třeba svůj rozhovor a vy nevíte co se tam píše.. A hnedka bud jí, nwbo mně kritizujete...... Já nevim příde mi to divný když vlastně ani nevíte kuli čemu sme se pohádali a tak... To byla naše věc... Já to sice dala na blog, sice ted už nevim proč ale prostě někdy sem něco o někom žbleptla na blog.. ale to nebyl pokin k tomu, abysme se tady začli navzájem pomlouvat... Mrzí mě to když se na mym blogu objevujou nadávky...
Tak díky lidi, jestli ste si tohle přečetli... :))

*DrinkZ*

12. června 2007 v 18:21 | Moomia |  *Na téma*
Tady máte hezký obrázky pití... :) Všeho druhu..... A mně se fakt líběj...

Ahooooj ;)

12. června 2007 v 17:59 | Moomia |  → My DiaRy
Tak zas po dlouhý době píšu do blogujícího deníčku... hehe.... už mám před sebou poslední 2 hodiny klavíru jupííííí... A jako z fyziky budu mít dvóju na vízo.. to mě celkem štve ptže sem mohla mít jedničku že sýýýre.??? :-D
Jinak mám jako dvě supa pojmenovaný kamaráství.. :))
PH - Padající hvězda - Mníšek, Pásek z HM, Čert..... ..nej nej nej... with terry... :))
IF - Intelidžnt Friends - hoho.. trochu pomlouvací a svěřovací... with Uhlovodíkk.. :)
Supa žee.? taky si řikám, jinak jako sejra, tu kličkovanou co máš na blogu - já sem na ní závislá, jí teď hraju skoro furt....... hihi..
No zejtra se mi moc nechce do školy ale naštěstí nám odpadá první hodinka tak se aspon trochu prospim..... Tákže pápá
Jo a soutěž o missáka mystyLLe stále běží.. hlasujte člobrdovééé

1. kolo končí..

7. června 2007 v 19:03 | Moomia
Takže, jak jistě víte, probíhala tu soutěž o missáka mystylle.... už je tu celkem dlouho tak sem se rozhodla jí trochu popohnat... :))
Tady máte výsledky :
Missák blogu MystyLLe
Miissáák 148 % (19 hlasy)48 %19 hlasy
Missavec 20 % (0 hlasy)0 %0 hlasy
Trojička28 % (11 hlasy)28 %11 hlasy
Missák 45 % (2 hlasy)5 %2 hlasy
Missoun 50 % (0 hlasy)0 %0 hlasy
Missák s číslem 620 % (8 hlasy)20 %8 hlasy
Jak vidíte, nejmín bodu měl missák s číslem 5 a s číslem 2... Tímto článkem vypadávají ze soutěže... Ted už je tu nová anktetka se zbilýma missounama... tak hlasujte hlasujte.. je na vás kdo vyhrraje!! :))
Jestli ste zapoměli, jak missáci vypadaj máte tu fotky postupujících.. :))
Missák1
Missák 3
Missák 4:
Missák 6:

Uprchlý vrah

1. června 2007 v 23:27 Povídky
Tohle je hustý.... : Přečtěte si to.. Já to znám už celkem dlouho z vyprávění ale ted sem to poprvý viděla napsaný... tak vám to sem dámm :)) :
Jedna dívka měla spát sama doma. Nebála se, protože u sebe měla svého psa. Ten vždycky spával pod její postelí, a když děvče dostalo strach, vystrčilo ruku ven z postele a pes ji začal olizovat. To dívku vždycky uklidnilo.
Večer si vlezla do postele a poslouchala rádio. Náhle přerušili program a hlasatel oznámil, že z nedaleké věznice uprchl nepříčetný vrah, který požírá lidské maso. Bylo nutné zhasnout všechna světla, neboť nebezpečného šílence přitahovalo maso, krev a světlo.
Dívka zhasla lampu a vystrčila ruku z postele. Cítila, jak ji psík začal olizovat, uklidnila se a usnula.
Po chvíli se ale vzbudila, protože měla dojem, že slyší, jak jde někdo po schodech. Vystrčila ruku z postele, cítila, jak ji psík začal olizovat, uklidnila se a usnula.
Za chvíli se vzbudila podruhé. Zdálo se jí, že z koupelny slyší mlaskavé kapání. Ale zase jenom vystrčila ruku z postele, cítila, jak ji psík začal olizovat, uklidnila se a usnula. Spala klidně až do rána.
Když druhého dne ráno vešla do koupelny, uviděla svého psa zavěšeného nad vanou na sušáku na prádlo. Byl podřezaný a všechna krev z něho vytekla do vany. Na zrcadle bylo krví napsáno: "I lidé dovedou olizovat ruce".

Anorexie & Bulimie

1. června 2007 v 23:19 → Ostatní
MENTÁLNÍ ANOREXIE - porucha příjmu potravy. Člověk trpí utkvělou představou a chorobným strachem z jídla a přibírání. Případně taky vůči své postavě či nemožnosti chudnutí. Člověk uvnitř i navenek nepopsatelně trpí. Uvnitř člověka trápí výčitky z jídla,počítání kalorických hodnot, jak nejrychleji zhubnout a v hlavě má totální zmatek. V počátečním stádiu si postihnutí lidé neuvědomují, že to co dělají je nebezpečné, ale člověka postihnutého mentální anorexií poznáme snadno podle neustálého odmítání jídla, přehnaného pozorování se v zrcadle, přehnaného pohybu, zvláštního samotářského způsobu života a v neposlední řadě nemocným vzhledem.
ANOREXIE- z lékařského hlediska je to vychrtlost, kdy někdo nechce a nebo nemůže jíst, ale ne s nějakým cílem - zhubnout apod. Není to psychiská choroba jako mentální anorexie.
MENTÁLNÍ ANOREXIE SE ZVRACENÍM - v podstatě je to mentální anorexie + si člověk dává prsty do krku, aby si vyvolal zvracení kvůli strachu ze snězeného jídla atd.
BULIMIE- ve zkratce to znamená chorobné přežírání, obezita.
MENTÁLNÍ BULIMIE - závislost na jídle. Člověk je schopný zkonzumovat neskutečné množství jídla a následně na to si vyvolat umělé zvracení, aby nepřibíral na váze. Lidem postihnutých bulimií může prasknout žaludek

Všem lidem postihnutých jednou z poruch příjmu potravy může selhat organismus, dokonce to celé vede až k smrti.

Až...

1. června 2007 v 23:15 → LOVE
Až se mě jednou zeptáš,
jestli mám radši tebe nebo svůj život,
já ti odpovím, že svůj život a ty odejdeš aniž
bys věděl, že můj život jsi ty!
Toe Krááása že.?? :))

Juchu, další oslavička.. :))

1. června 2007 v 22:59 | Moomia |  O blogu
Ste skvělí, překorčili ste další velký číslo.. na mym blogu bylo už 4000 lidí.. děkuju mocinky moc ste fakt upe žůžoví.. jen tak dal.. doufám že se vám můj blog bude líbit furt jak oted..
A fakt mocinky děkuju... páááá Adíííís