Duben 2007

Hej hustý... ;D

26. dubna 2007 v 15:27 | Moomia |  → Ostatní
Zkuste tuhle adressu... To je hustý... Neboojte nic vám to neudělá ;D Prostě klikněte... =D .... → Tadý to je.... Fakt zkuste to... ;) ←

Divadlo

21. dubna 2007 v 11:51 | Moomia |  → My DiaRy
Ve čtvrtek 19.4. sem byla v divadle Ungelt... S mámou a bráchou... Menovalo se to : Trůn milosrdenství.... Ještě než to začlo tak k mý mámě přistoupil nákej uvaděč bo něco podobnýho a zeptal se jestli sem já její dítě.. Tak vona jako že jo a byla trochu vyjevená.. A von jí povídal, jako že tahle hra neni moc pro děti, ptže je tu dost sprostejch výrazů =D ... A vona ho jako ujistila, že já je pak na veřejnosti používat nebudu a tak.. :D ...
Tak avo čem to bylo? No hráli tam jenom dva lidi.... Chlap a ženská.... Byli to milenci... CHlap měl sice manželku, ale podváděl jí, a ta ženská byla nezadaná... Pracovali v dvojčatech (V NY, než se zřítili), ženská byla šéfka, on její podřízenec... No a jednoho dne se rozhodli že do práce nepudou, že si udělaj krásnej den.. (Všichni víte co tim mysleli) .... No a právě v ten den byl ten atentát.... a dvojčata se zřítili.... Měli neuvěřitelný štěstí že nešli zrovna do práce... No ale tomu chlapovi furt volala jeho manželka.. Měla strašnej strach, ptže nevěděla jestli žije nebo zahynul.. Ale von to nezvedal, ptže chtěl, aby si všichni mysleli že zemřel a abymo hli s tou milenkou utýct.... No a ta manželka sámo měla šílenou starost... že asi umřel... No a ten chlap se s tou milenkou furt hádali, ptže ona chtěla, aby byl statečnej a aby to tý svý ženě vzal.... A řek jí že už jí asi nemá rád a že má jinou ženu... ale on to neudělal.......Nakonec se ten chlap vrátil k tý svý ženě, ptže si měl vybrat mezi tou milenkou a svou ženou s dětma.... A vybral si ženu... !!!!!!!!
Hrozně se mi to líbilo.. I když to fakt pro děti moc nebylo.....
Tady máte jednu hlášku z toho divadla : Znalosti sou na hovno, znalosti pro znalosti sou na hovno na druhou............ ;)

Zápas v basketu :D

19. dubna 2007 v 17:50 | Moomia |  → GYBU
Tak jako ves tředu 18.4. 07 se hrál záas v basketu 1.A X 1.B ... Mysme jako sámo 1.B . Hráli jenom holky. Tak v hlavní pětce hráli tyhle : Klára Valdhansová, Tereza Frýdová, Já (Adélka Veselá), Zuzana Plíhalová, Míša Krutská a Markéta Sirotková... Ještě tam byla Klaudie.... My se střídali... Abyste věděli tak Kláru (která to umí nejlíp) bolelo koleno tkže nemohla běhat, tak se nedivte že sme to projeli 20:6 ... No newa... sme se vubec nesnažili.. Jako tam nějakej Kohout furt dával koše a my tam jenom jako stály a uééé už byl konec a my to projeli.. No neva.... Hráli sme světově.... Sme prostě HVĚZDY s ČERTEM v čele... :-P

Lesba? Bejvávalo... 1 díl

18. dubna 2007 v 18:30 Lesba? Bejvávalo...
Ahoj jmenuju se Janča a je mi 14 let. Bydlím v České Republice(Teplice). Jsem vaše velká fanynka…………………… ,,Ne, to je blbost. " zmačkám papír a vyhodim ho do koše. Znova se zadívám na plakát skupiny PussyCat Dolls. Jsou fakt sqělí, chtěla bych se jim aspoň maličko podobat.
Někdo zvoní, jdu otevřít. ,,Čauky, lásko!" řeknu radostně, když ve dveřích uvidim svoji holku Kláru. ,,Co tady děláš? Byli jsme domluvený až na půl šestou, ne?!" ,,Já vim, ale nemohla jsem to už bez tebe vydržet, Jani!" řekla dlouze a vášnivě mě políbila… Jo, jsem lesba! Už od svých 12.. Rodiče s tím žádnej problém nemaj. Táta je pasák ( pro dlouhý vedení je to něco jako šéfik kurvy) a máma nedělá nic jinýho než, že sedí v hospodě nebo někde jinde a chlastá. Nenávidim je! Peníze mi, ale dávaj. Aspoň na něco jsou dobrý… ,,Tak můžem vyrazit už teď?!" navrhnu. ,,Jasně. Brusle mám v batohu… :o)" řekla Klárka nadšeně. ,,Počkej převlíknu, ale zavři očka!!" řeknu celá vysmátá. Den byl úžasnej a noc taky:o)
Ráno, když se probudim zas nikdo není doma. Na stole mám lístek a na něm naškrábáno ať jsem v 6 doma, že se mnou máma potřebuje mluvit! Co zas chce? Pomyslim si. Každopádně jdu teď za Klárkou. Dneska je porcinkule , tam jsme ještě nikdy nechyběli a ať ani nikdo nepočítá s tím, že někdy budem. Miluju strach a tak chodim jen na ty atrakce jako je třeba mixér nebo tak… ,,Čau, boruku tak jdem?" zeptám se kláry, když k ní dorazim. ,,Jo, pojď dál. Já ještě nejsem." ,,Jestli chceš tak já tě klidně dodělám." Řeknu s úšklebkem. Ježis, už z dálky slyšim ten odpornej řev Billiny… Tokio Hotel (Větnamskej motel) tak tuhletu skupinu Klárka úplně miluje. ,,Koukám, že máš zase novej plakát?!" kouknu na ni vražedně. ,,Jo, jo…" řekne v klidu a začne se v klidu svlíkat. ,,Tak šup, kotě nebo nám vyprodaj všechnu cukrovou vatu!" Tuhletu sladkou věcičku totiž zbožňujem ze všeho nejvíc. Když už je Klárka oblíknutá chytnem se za ruce a jdem…. ,,Jé, to už je tady tolik lidí?" zeptám se smutně Klárky. ,,Snad to jsou jen halucinace…" odpoví s úšklebkem. ,,A do kolika můžeš?" zeptám se jí. ,,Snad do rána, jsem se neptala…" odpoví. ,,Hmmm to já mám být v 6 doma, máma mi prej něco chce. Ale pak určo ještě ven půjdu!" řeknu odhodlaně. ,,No, to doufám!" pousměje se Klárka. Nejdřív jdem na vatu a pak na mixér. Pak do sebe kopnu pár zelených a zkusim nějaký nový atrakce. Ty mě moc nebavěj mixér je prostě mixér. No, jo normální člověk by se asi poblil, ale já mám fakt extrémně silnej žaludek.

Lesba? Bejvávalo... ZDROJ

18. dubna 2007 v 18:28 Lesba? Bejvávalo...
Tak sem začnu dávat i tuhle FF, protože je to moje nejoblíbenější a mám jí moc ráda!!!! Osobě, která to napsala se samozřejmě moc omluvám ale na blog sem si to dát musela... Myslim že to napsala holka s tímto blogem. Tady máte zdroj: ****Tady****


1. Díl

16. dubna 2007 v 20:49 | Moomia
FF - TH - 1. díl
Tak abych se na začátek představila, sem Vicky…. Checht.. Menuju se Victorie no ale tak mi Tokaj jenom naši a to v případě, když sou naštvaný (což sou celkem často) .. Je mi 16 , hubená brunetka s modrejme vočima….
Mám otravný rodiče a nesnesitelnou sestru, která mě furt buzeruje, a to je mladší !!!!! Sem po rozchodu s jednim klukem, ale už sem z toho vzapamtovaná…. ;)
Vyrážím s kámoškou Naďou do kina… na Pravou blondýnku.. nenávidím bloncky.. No ale tenhle film je fakt boží..už sem ho viděla dvakrát… a mohla bych se na něj dívat pořád… Tak deme, sednem si na naše sedadla a najednou se pod náma ozve záchvat smíchu. Podivám se dolu a tam…. Jeden kluk s dredama a jedna černovlasá holka.. Něčemu se geběj, a to dost hlasitě.. ale vokřiknout je mi připadá trpaný, protože vypadaj starší než já…
"Hej ten včerejší koncert se nám fakt vyved" ozve se pod náma a asi to bude ten dredovanej týpek, protože měl hlubokém klučičí hlas.
"Jo to jo, hlavně jak tam ty holky brečely.. to bylo dojemný… A jak sem tu jednu vytáh na jeviště a vona omdlela"… Cože ??? Tohle byl taky klučičí hlas, a nebyl to ten dreda… Podívám se dolu a vidim tý holce do xichtu.. a von je to kluk !!!!! To je ten Teplouš z TokioHotel uvědomim si, a ten druhej je ten potřeštěnej hnusnej kytarista !!!!!
Hej Naďo, pod náma seděj ty úchylci z tokiohotel" pošeptám jí do ucha a vona na mně kouká jako kdyby spadla z čirého nebe. Hned se podívá dolu… a znechuceně se zašklebí..
"No jo, to sou fakt voni… ach né a to s nima musíme sdílet jeden film…" je znechucená, ale já si svůj voblíbenej film nezkazim nějakejma blbcema….. A tak začne film.. A voni pravidelně dostávaj záchvaty smíchu.. to už se fakt naštvu a zakřičím pod sebe:
"Mohli byste se trochu zklidnit ?? Někdo se tu chce dívat, a takhle stoho nemá nic!!! ")
"Jé čau kočko" řekne ten dreda a koukne se na mně…. Sem znechucená……
" Jaká kočko??" Ta přezdívka se mi fakt moc nelíbí vod kluka, s který msem ani jednou nepromluvila…
"No seš hezká.. jako nějaká Micka.." Hmm, a zase maj záchvat, voba dva… nebudu se jima vzrušovat.. tak sem si zase sedla a koukala se na film… a tu slyšim jak se pode mnou bavěj… asi vo mně… tak nastražim uši a poslouchám:
"Hele ta za náma je celkem hezká. Nezdá se ti????"
"Jo je celkem sexy. Se mi líbí.."
"No ale klidni hormony, protože je moje. Já s ní promluvi. Ty ses jenom chechtal."
"No a co ale třeba se jí víc líbim já!"
"Pochybuju… Gdyt tě skoro nviděla…"
Tak teď už to fakt nevydržim..nemám ráda když se o mně někdo baví a já to slyšim.
"Tak abyste věděli, nelíbí se mi ani jeden zvás!" Tak sem je trochu setřela..schválně jak budou reagovat…
"Á, Míca se vzteká?" prohodí dreda s úsměvem a černej dostane zase záchvat…
"No a kdo by se nevztekal, když mu tady někdo kazí film!!"
"Menuju se Tom…"
"To je super , ale jako co já s tim mám dělat ???"
"Jo a já sem Bill." Ty jo musim uznat že Bill má fakt hezkej hlas.. no ale nebudu tady roztávat nad nějakejma úchylama…
"No to je skvělý.. Mohla bych se už prosim dívat na ten film bez záchvatů smíchu podemnou??"
"Jak si přeješ madame…." Ty jo ten Bill má krásnej hlas….. Ach jo…
A tak skončil ten film a my s Naďou vycházíme ze sálu.Držim v ruce ještě zbytek koly… A najednou se mi do cesty připlete nějaký nemehlo a já mu tu kolu vyleju na tričko.. Jé von to byl ten dreda Tom.. Dostal co si zasloužil ;)..
"Jé promin já fakt nechtěla." Se omlouvám, ale mluvim ironicky.. Von si toho ale asi nevšim..
"To nevadí, chtěl sem tě ještě zastihnout.. a triko si někdy vymněnim… Nedala bys mi prosím číslo na mobil ???"
"Cožee ?? A jako na co ???"
"No na zavolání.. Na to sou většinou telefoní čísla.." A někdo za nim se začne smát.. Ach jo Bill…
"Já bych taky uvítal to číslo" ozve se z Billovy pusy…. No jo, co mám s nima dělat.. tak jim ho dám..
"No tak na…. A ne že mně budete někdy v noci prozvánět…"
"Neboooj, mysme gentlemani…" A zase salva smíchu..sou nějaký blázni…..
"Ještě se uvidíme…. Ahooooj"…. Tom s Billem už odcházej… aspon si mužu promluvit s Naďou… Ta ale naštvaně odchází. Dohonim jí..
"Co je ? proč mi zdrháš??"
"Normálně ses nechala nalákat nějakejma úchylama. A klidně jim dáš číslo to je vrchol!!"
A uteče…. Co mám dělat ?? Rači za ní neběžím..By se naštvala ještě víc… Jak tohle dopadne.. já nechci Naďu ztratit… !!!!!!!!
KONEC prvního dílu……
Napište prosím jestli chcete další díly nebo jestli je to hnusný a už nemám psát… ;) díke

Hermánek je alergickej

5. dubna 2007 v 18:22 | Moomia |  → Ostatní
Já zjistila že Hermošíček je alergickej na škytavky... !!!!!
Hned jak někdo škytne tak se naježí a pískne.... Takže když má někdo škytavku tak musí co nejdál od jehoo klece... Jako by se po vás vopičil !! Vy škytnete, von pískne.. Vy škytnete, von pískne... hehe... Je to hrozně ftipný.....
A dycky je hrozně vyděšenej chehee..

Isiss Bločeg

3. dubna 2007 v 19:16 | Moomia |  → Spřátelený blůčgy
Hezkej blog... Fakt.... nekecám. Hlavně se mi líbí ten design. Ne jako většina ostatních blogů.. Stojí za juknutí, dost sem se u něho zdržela .... CliCk :

Rebel-ghost.blog.cz

3. dubna 2007 v 19:01 | Moomia |  → Spřátelený blůčgy
Tak, tohle je taky pěknej, další spřátelenej blůčeg.. Hezký věci a zajímavý fotky.. Stojí za kouknutí ;) Click Here :

Martiiiiiiiiiinka - blog

2. dubna 2007 v 10:54 | Moomia |  → Spřátelený blůčgy
Tak tady clickněte a objeví se vám můj první spřátelenej blog. Je krásnej, jinej než vostatní :
Fakt se jukněte :