Leden 2007

Vysvědčení !!!

31. ledna 2007 v 19:12 | Moomia |  Já osobně ;)
Tak už za sebou máme vysvědčení !!!! Jak ste spokojený ??? Já celkem dost, lepší to asi bejt nemohlo, na samý jedničky už FAKD nemám !!! Měla se 4 dvojky..... to neni špatný, ale v druhym pololetí se budu snažit ještě víc !!! A jak ste dopadly vy ???

Kontakty na mě*

24. ledna 2007 v 16:01 | Foxy^^ |  Já osobně ;)
Kdybyste se náhodou chtěli seznámit :D

ICQ - 330-245-595

Můj profil na lidé > MOOMIA <

Můj profil na Libku > Black_Adushka <

Profil na Rajčeti > Adudu <Příběh jedný holky

24. ledna 2007 v 15:53 → Sebepoškozování
Lenka 15:
Od malička sem byla mezi svými vrstevníky populární a oblíbená, taková ta dětská hvězdička co pořád září a je s ní sranda a každý s ní chce kamarádit. Byla jsem jedináček a tak sem byla zvyklá na to, že mi rodiče věnují maximální pozornost. Byla jsem jedničkářka a všechno mi šlo až do 7. třídy.
Tou dobou se naši pořád hádali a mě si skoro už nevšímali... to samí ve škole ostatní sem už nějak..... ,,omrzela" a udělali si svoje partičky a na svojí ex-kamarádku kašlali, je teda pravda, že sem s nima neměla nějak pevnej vztah a byla jsem zvyklá na to, že ke mně vždy vzhlíželi...atd..
Asi tak po vánocích sem si četla časák, ve kterém nějaká holka popisovala jak byla anorektička a její rodiče si toho všimli a začali s ní lítat a podrželi jí.... To je nápad a hnedka druhý den jsem se vrhla na drastickou dietu po tejdnu jsem to ale nevydržela a rozhodla sem se na to jít jinak.
Večer jsem se ve vaně máchala naštvaná a při tom se řízla žiletko a musim říct, že mě to ukludnilo... pak jsem to dělala pořád řezala jsem se do zápěstí do nohou a tak různě, začala jsem nosit dlouhý rukávi abych to zamaskovala a naprosto jsem se uzavřela do sebe.
Doufala jsem, že si toho někdo všimne... později jsem to přestala brát jako akci na na získání pozornosti a brala jsem to spíš jenom jako mojí záležitost při který se uvolnim a uklidnim.
Postupně mi nestačilo vidět jen to, jak mi z jakéhosi řezance na paži teče krev, chtěla jsem víc... po jednom snu kde se mi zdálo, že mě mučej a trhaj mi nehty na rukou sem se rozhodla udělat si to sama.
Vzala jsem kleštičky a..... o minutu později mi tekla hodně krev a nehet byl venku, brečela jsem ale zárověň se mi ulevilo.
Jednou když jsem se takhle znova řezala žiletkou( byla to pro mě už stereotipní záležitost) sem to přepískla a prostě si podřezala žíly...pak už bylo všude jen černo...
Máma s tátou si vyčítali, že si toho nevšimli a pomohli se mi z toho o dva roky později dostat úplně
Konečně se mi dostalo pozornosti... stálo to však za to???

*Cigarets*

20. ledna 2007 v 20:28 *Na téma*
Tak tady máte nějaký obrázky cigaret.... sou hodně zajímavý...

CO cejtim k PuNku?

20. ledna 2007 v 20:18 | Moomia |  → PUNK
Nebudu vám tady tvrdit,že jsem kdovíjaká punkerka..to by nebyla pravda... o punk jsem se začala zajímat nedávno,a to jak o životní styl,který se sebou punk nese tak i o punk jako o hudbu...Můžu říct,že s myšlenkami punku jsem se naprosto ztotožnila!!!!! I punková muzika se mi hrozně líbí a nezájímá mě,jestli si někdo řekne,že nemá melodii nebo že zpěváci neumějí zpívat... Nikdo jim punk nevnucuje!!! Podle mě je punk milionkrát lepší než milionkrát ohranej pop,kterej nic nevyjadřuje...PUNK JE PROSTĚ SVOBODAAAAAAA!!!!

Chlast - ftípky

20. ledna 2007 v 20:06 → Alkohol
Chlapek se vraci po pulnoci domu, tahne z nej, v brise mu sploucha. Prekona stastne prah u vchodu a tam uz na nej ceka zena a spusti, kde ze to sakra byl misto vecere.
"V perfektnim novem baru!" rika manzel.
"Zlaty Bar se to jmenuje, a maji tam vsechno zlate!"
"Nesmysl, zadne takove misto neni, ty ozralo!"
"Jasne, ze je! Maji zlate vchodove dvere, zlate podlahy, dokonce i musle na zachode maji zlate!"
Nato se chlap dovali do loznice a usne. Zene to neda a druhy den hleda v telefonnim seznamu, a opravdu, na druhem konci mesta je Zlaty Bar. Tak tam zavola:
"To je Zlaty Bar?"
"Ano, madam, prejete si?"
"Mate zlate dvere?!
"Ano, samozrejme mame!"
"Mate zlate podlahy?!"
"Jiste, madam!"
"A co zlate musle?!"
Chvili je na druhem konci ticho, a pak zena slysi barmana, jak na kohosi vola:
"Hej, Tome, mam pocit, ze mam stopu na toho chlapa, co ti vcera nacural do saxofonu!"

Test inteligence

20. ledna 2007 v 20:03
TEST INTELIGENCE
1) V 8 hodin jdeš spát a natáhneš si budíka na 9 hodin ráno. Když budík zazvoní, jak dlouho
jsi spal?
2) Sedlák měl 17 ovcí.Všechny kromě 9 mu zahynuly.Kolik mu jich zůstalo?
3) Existuje v Anglii 17. červen?
4) Muž má v komoře 1 zápalku,petrolejovou lampu,pec na uhlí a naftová kamna.Co zapálí nejdříve?
5) Zemře-li ponocný ve dne, dostane důchod?
6) Může si muž v Afganistanu vzít za ženu sestru své vdovy?
7) Archeologové vykopali mince a datumem 46 let před Kristem. Byly mince pravé?
8) Které oko má Žižka na padesátikoruně zalepené?
9) Jaká událost byla 6.12.1933?
10) Kolik devítek je v číslech od 1-100?
11) Některé měsíce mají 31, jiné 30dní. Kolik jich má 28?
12) Osobní vlak z Ostravy do Prahy jede směrem na Prahu.Zároveň z Prahy vyjede rychlík směrem na Ostravu.Když se vlaky potkají,který z nich má blíže do Bratislavy?
13) Lékař předepíše pacientovi 3 tabletky, aby je užíval po 1/2 hodině. Jak dlouho je bude užívat?
14) Kolik zvířat od každého druhu vzal Mojžíš na palubu?
15)Jsi pilot letadla. Do letadla nastoupí 15 lidí, v Brně jich 6 vystoupí a v Košicích 6 nastoupí. Letadlo má 18 okének a rozpětí křídel je 16 m. Jak se jmenuje pilot letadla?
16) Na dvou rukách je 10 prstů,kolik je na 10 rukách?
17) Kolik korun je do tuctu? Kolik padesátihaléřů je do tuctu?
18) Kolik jedniček je od 1-100?
ODPOVĚDI:
1.1 hodina.
2. 9
3. ano
4. zápalku
5.ne
6.ne
7.ne
8.žádné
9.Sv. Mikuláš
10.20
11.všechny
12.Oba stejně
13.1 hodinu
14. žádné
15.Jako ty
16. 50
17. 12;12
18. 21
Výsledky testu
Počet špatných odpovědí:
0: génius
1-3: inteligent
4-5: silně narušená inteligence
6-7: mírně narušená idiocie
8-9:částečný idiot
10-12: úplný idiot
13-16: člověk neschopný samostatného života

Obrázek vraždy =))

20. ledna 2007 v 19:53 | Moomia |  *Funny pictures*
heh to je fakt krutej obrázek.. :D


Krásný ovečky =D

20. ledna 2007 v 19:28 | Moomia |  *Kreslený pics*
Tak tenhle obrázek se mi moooooc líbí..je sexy!!!

O PunKu

20. ledna 2007 v 19:17 → PUNK
PUNK'S NOT DEAD
Punk nezemřel, punk stále žije a žije již tři desetiletí. V 70. letech nastoupila v GB (po vzoru US street-rocku)první vlna punku. Punk-rock se stal tím nejtvrdším co jste mohli na hudební scéně slyšet. Hudba nebyla nikterak složitá, zato rytmická a texty úderné, vyjadřující pocity a vystupující proti nespravedlnostem režimu, volající po anarchii a propagující anarchistické názory. Punk se udržel v povědomí celá 70. léta a ze scény ho nevytlačil ani metal, který svým nástupem vyvolal nemálo roztržek mezi punkáči a metalisty. Punk ovšem nezanikl , ba naopak nastupuje druhá vlna punku.....
Mnozí dosud žijí v představách, že punk je strašlivý hluk, který nemá s hudbou nic společného. Tento dojem posiluje i konvencím se zcela vymykající zjev jeho vyznavačů. Punk, který šokoval agresivitou svého projevu, je výrazně melodický. Důležitá je tedy silná melodie a refrén, který si může opakovat publikum......
Punk je vyjádření vlastní vyjímečnosti. Znamená nejít se stádem, oddělit se a žít svůj život po svém. Je to protest proti měšťáckému způsobu života, jak názory a chováním, tak oblečením.
Každý punker je i anarchysta i když někteří jen částečně, jako já. Jsme proti tomuto systému ve společnosti a ve státu. Anarchye znamená bezvládí. Také jsme proti náckům s těmi máme často problémy. Ale například s skin's si rozumíme (SHARP), držíme spolu a chodíme spolu na punkové, ska, oi koncerty.
MÓDA
K punku neodmyslitelně patří styl oblékání. Úzké potrhané džíny, vysoké boty, rovněž něčím provokující tričko , kožená nebo džínová bunda. Samozřejmě nesmí chybět nějaký ten řetěz, zámek(samozřejmě visací) , ale ti odvážnější si mohou vzít třeba i petlici, no konečně proč ne, že?!! A v neposlední řadě spínací špendlíky. V letních dnech jsou oblíbené pod kolena zastřihnuté kalhoty, nejčastěji červené(popřípadě jiné provokující barvy) a vysoké boty nahradí v tomto případě vietnamky. Oblíbená jsou i hadrová či kožená sáčka po vzoru Sex Pistol´s, ozdobená několika spínacími špendlíky. Nesmí chybět ani správný účes, ať už je to číro, bodliny nebo jen tak "rozcuchané " vlasy, to vše mnohdy barvené. A když pak vyjdete do ulic a lidé na vás čumí s otevřenou hubou, pak je to to pravé. Někteří punkeři tvrdí, že punk je v oblečení, to ale není pravda, podle mě je punk hlavně v hlavě, je o svobodě a oblečení se v něm používá jen v provokaci okolí a znázornění toho, co jsme.


Miluješ??

20. ledna 2007 v 17:13 → LOVE
ŘÍKÁŠ ŽE MILUJEŠ VÍTR, ALE KDYŽ FOUKÁ ZAVÍRÁŠ OKNA.
ŘÍKÁŠ ŽE MILUJEŠ SLUNCE, ALE KDYŽ SVÍTÍ HLEDÁŠ STÍN.
ŘÍKÁŠ ŽE MILUJEŠ ĎÉŠŤ, ALE KDYŽ PRŠÍ BĚŽÍŠ SE SCHOVAT.

BOJÍM SE DNE KDY ŘEKNEŠ MILUJI TĚ...


Rozhovor zamilovaných

20. ledna 2007 v 17:02 → LOVE
Žena - Ahoj.
muž - Konečně. Už jsem se nemohl dočkat.
Žena - Já odjíždim !
muž - To snad ne ?!
Žena - Myslel jsi na mně ?
muž - Ano, na každém kroku.
Žena - Byl jsi mi nevěrný ?
muž - Blázníš.
Žena - Tak já tu zůstanu.

Pravdu se dozvis prectenim tohoto rozhovoru zdola nahoru!!!!

Graffiti - STYLY

20. ledna 2007 v 16:59 → Graffiti
Není jednoduché jednoznačně definovat všechny graffitové styly, které se vyvíjely po celém světě. Mezi ty nejznámnější patří:

TAG STYLE (TAGGING)
Writerův podpis vytvořený vlastním osobitým stylem, kterým se prezentuje na zdích a různých veřejných místech. Jde o nejstarší techniku graffiti. Legendou pak byl již zmíněný TAKI 183. Cílem je popularizovat writerovo jméno pokud možno tak, aby bylo viditelné téměř na každém místě. Ze začátku šlo čistě o pouhý podpis, který se příliš neodlišoval od ostatních. Avšak v dnešní době dokážeme identifikovat writera pouze na základě jeho tagu. Každý má svůj vlastní styl psaní jednotlivých písmen.

THROW-UP
Písmena mají svoje specifické rysy a styl. Význam Throw - upu je v zanechání jasně rozpoznatelného podpisu, který je malovaný.. Throw -up se často používá u bombingu. Proces malování by obvykle neměl trvat déle jak dvě minuty. Proces malování hlavních rysů throw-upu bývá často prováděn jedním tahem. Tvary písmen připomínají bubliny či mraky.
BLOCKBUSTER STYLE
je dalším krokem ve vývoji graffiti a způsobu malování tvarů písmen. Tento styl se vyznačuje poměrně snadně čtivými písmeny, které jsou kresleny v pravoúhlých či rovnostranných křivkách. Tento styl nenabízí mnoho alternativ pro modelování, a právě proto ho můžeme sledovat v téměř nezměněné formě až dodnes. V této době jde o velmi často používanou techniku, kterou můžeme spatřit na železničních vagónech a autech.
SIMPLE STYLE
je základní technika a první krok pro začínajícího writera. Vyznačuje se nekomplikovanými tvary písmen. Písmena jsou modelována odděleně, avšak měla by vykazovat rysy a jednotu stylu. Nevyskytují se zde žádné přídavné prvky. Vytvořit si vlastní osobitý styl malování písmen je základním předpokladem a schopností stát se uznávaným writerem. Simple style se často používá při podepsání crew či při psaní delšího textu.
WILD STYLE
lze charakterizovat za již náročnější techniku. Písmena mají komplikovanější podobu, míchají se mezi sebou v mnoha nezvyklých směrech, což se odvíjí od představivosti writera. Stejně jako v simple style, i zde jsou písmena kompaktní v jednom stylu. Semi wild style je velmi populární styl, protože není časově náročný a samotná kresba je vizuálně velmi efektní a čitelná. Díky tomu se tento styl stal velmi oblíbeným u hip hopové komunity. U wild stylu jsou písmena komplikovanější, sestavení linek je více chaotické, je zde více doplňujících prvků a ozdob, spojení písmen je důmyslnější a tedy méně čitelné. Graffiti ve stylu wild style je někdy složité dešifrovat i pro samotného writera.
COMPLEX STYLE
navazuje na wild style. Najdeme zde více ozdob, propojení, překrývání obrysů, zrcadlových efektů atd. Tento styl se vyznačuje větší svobodou způsobu malování písmen a nedodržování pravidel zachovávající abecedu.
3D STYLE
je naprosto odlišný styl. Neobjevují se zde žádné tradiční hlavní rysy a dělení mezi jednotlivými plochami je pomocí. Tato technika je velmi kontroverzní. Někteří writeři 3D považují za vrchol, jiní zase tvrdí, že ti kdo malují 3D nejsou writeři, ale umělci-malíři. Styl vznikl v Evropě v 90. letech, mezi nejznámější writery patří DELTA, DAIM, LOOMIT a NECK.
OWN STYLE
styl který se neřadí do tradiční hiearchie graffiti stylů. Do této skupiny se zařazují writeři, kteří se nebojí zařadit nové prvky do té doby nepoznané. Ačkoli někdy vypadá, že graffiti těchto writerů spadá pod určitý konkrétní styl, tyto kresby mají navíc osobité kouzlo, které lze rozpoznat na první pohled. Někdy můžeme mluvit i o tzv. Country style např. Švédsko nebo City style - např. Berlín, Paříž apod.
Nevěra

20. ledna 2007 v 16:42 → LOVE
Šest nejčastějších případů vzniku nevěry:1. Nevěra vzniká v době, kdy jeden z partnerů zatouží vybočit ze sexuálního stereotypního života a má touhu "užít si" s jiným sexuálním objektem.


2. Pokud je vzájemný vztah volný, nebo nemá kvalitní podklad.

3. Při náhodném setkání s neodolatelně přitažlivým objektem.

4. Dokázat si sám sobě, že ještě mám na to, abych si s někým užil.

5. Msta-pomsta příteli doprovázená touhou ublížit mu.

6. Partner jej sexuálně plně neuspokojuje.