Říjen 2006


Moje hlášky (nebo mejch kamíků)

31. října 2006 v 19:45 | Moomia |  Já osobně ;)
Tk tady máte napsaný hlášky který s kámošema používáme...
JEJKY!!!!!!!
DEGEN
Bylo to náročný ale krásný!
Povídáš uplné sračky!!
Nááááááááázdáááááááááár
FEFE!!! :D
Mnooo a co jako?
Krinda-pinda
Di do kostela
Hnida
Dobře my ( já, ty, on, ona, ono atd...)
Ste nějaký nedomrdlý.....
Penis!!!!!!!
A tak..je jich hodně a tady sou nějaký ty nejpoužívanějšííí..

BILLABONG

29. října 2006 v 17:14 | Moomia |  → Sk8 obchůdky
Tak to je taky kruťáckej obchod...maj tam super bundy..jednu mám a sem s ní dovopravdy spokojená...... a neni to tak drahý jako quiksilver ;)

Quiksilver

29. října 2006 v 17:09 | Moomia |  → Sk8 obchůdky
Quiksilver je super znáááča.......ale pokud si vyberete, tak si to asi nekoupíte...... mikina za 2 tácy.... jako to je super..ale stejně je to dóóóóóst dobrej vobchod

NIKITA

29. října 2006 v 16:54 | Moomia |  → Sk8 obchůdky
NIKITA (FOR GIRLS WHO RIDE)
Nikita je fuck úžo obchůdek..maj tam super hadry..hlavně pro lidi co maj rádi sk8 and sn0 style... A tady máte nějaký obrázky nikity...
A tohle tričko mě fukticky dostalo..má ho moje sestřenka a je fak božíííí

Kluci nepláčou

25. října 2006 v 12:44 | Moomia |  → Moje tvorba
Kluci nepláčou:
Rád jsem se nechával unášet a přemýšlet o různých věcech. Nikdy sem nestál nohama pevně na zemi. Jen jednu věc sem miloval tak moc že jsem jí dal přednost i před přemýšlením a unášením. Byla to moje holka Sally. Miloval sem jí a budu jí milovat navždy. Když jsme se viděli poprvé, bylo to, jako kdyby byla ta dívka z jiné planety. Nemohl jsem do ní odtrhnout oči. Byla krásná. Měla černé dlouhé a rovně vlasy a světle modré oči. Vypadala trochu jako mrtvá a to bylo na ní tak zvláštní a originální. Zamiloval jsem se do ní na první pohled. A protože to byla nová holka v naší třídě, od té doby jsem se každém den těšil do školy. Jednou jsem jí požádal o číslo. Ona z toho byla trochu vystrašená, ale dala mi ho. Od té doby jsme si začali psát , a po nějaké době jsme spolu začali chodit. Miloval jsem jí tolik že bych kvůli ní dal i svůj život!! Každý den jsme si povídali a někam spolu šli.
Jednou jsme spolu byli v parku. Byl to krásný zážitek, seděli jsme na lavičce, už byla skoro tma a my jsme si povídali a objímali se. Nikdy jsem nechtěl, aby tenhle okamžik přestal. Ale pak už musela domů. Chtěl jsem jí vyprovodit, ale ona řekla že nechce že poběží, protože to nestíhá a tak že mám jít domů. Tak jsem šel, ale trochu jsem byl na sebe naštvanej, že sem jí přece jenom nedoprovodil. A to byla osudná chyba v mym životě. Nikdy už se nebudu mít rád. Té noci zakončila Sally svůj život!! Ještě předtím mi napsala smsku na rozloučenou. Bohužel jsem si jí přečetl příliš pozdě. Tu noc, jak šla domu, sedla si opodál k jednomu stromu, vytáhla žiletku a … I když mi napsala proč, nikdy jsem to nepochopil. Napsala: Promiň, ale už dál jít nemohu. Musím to ukončit aby to nedošlo dál. Nikdy bych ti nebyla věrná, a když vím, že mě miluješ, nechci aby to takhle bylo. Jsem nešťastná, ale konečně to ukončím a už se nebudu trápit. Miluju tě. Doufám že na mě nezapomeneš.
Nemohl jsem tomu uvěřit. Řikal jsem si, jestli mám správný tušení o tom co chce udělat: sebevražda. Nemýlil jsem se. Ráno nepřišla do školy. Šel jsem k ní domu, ale nebyla tam. Našel jsem jen ubrečenou paní, která byla sallyinou maminkou. Ta mi to celé převyprávěla. Když se včera Sally nevrátila, zavolala na policii. Ta jí šla okamžitě hledat. Asi ve čtyři hodiny ráno jí našly pod velkým stromem skoro celá zalezlá do keře. Byla MRTVÁ! Žiletkou si řezala žíly! Vtu chvíli co mi to vyprávěla jsem nemohl dýchat. Spustil jsem pláč jak malé dítě. Nikdy jsem nebyl tak smutný jako teď. Vždycky jsem si myslel že pláčou jen holky, ale v tento den jsem zjistil že to není pravda. Ale pořád jsem nechápal tu smsku. Ukázal jsem jí Sallyiný mamince a ta mi vysvětlila i tohle.
"Kdysi měla Sally kluka, Milovala ho. Nemohla se od něj odtrhnout, všechny dny trávila s ním. Ale pak přišel její nejhorší den v životě. Ten její kluk zemřel. Jel na kole domů a poslouchal muziku. Nevnímal okolí a tak ani nezaregistroval přijíždějící vlak a ten ho srazil. Sally se z tohoto dnu nikdy nevyhrabala. Pořád byla smutná a uzavřela se do sebe. A pak se zamilovala do tebe, ale nemohla to tak nechat, protože by si myslela, že je pořád tomu jejímu bývalýmu klukovi nevěrná. A tak svůj život ukončila!"…. V tu chvíli už jsem to nemoh vydržet. Rozbrečel jsem se natolik, že jsem se málem udusil. Přišlo mi, jak by skončil i můj život. Nemohl jsem se z toho vzpamatovat. Teď už nejsem tak veselá osoba jako dřív. Nenávidím se za to, že jsem sally nedoprovodil domů, i když mi všichni říkají, že to není moje vina.
Miluju Sally a nikdy jí milovat nepřestanu…nikdy nikdy nikdy.. A doufám že až skončím můj život tak se v nebi potkáme a budeme zase spolu…

Sebevraždy...

24. října 2006 v 19:21 | Moomia |  → SMRT
Sebevražda je věc kdy si ta osoba neuvědomí co dělá..gdyt život je přece ten nejhezčí dárek na světě.. a nic cenějšího už neni!!!! A ta osoba si ho sama vezme...ale každej člověk kterej spáchal sebevraždu k tomu určitě měl dobrý důvod...
Vezměte si třeba chudáčka božího Kurta Cobaina...spáchal sebevraždu kvůli tomu, že začal pociťovat nenávist k lidem a už necejtil radost z vystupování koncertování, rozdávání podpisů atd..ale přece jenom to neni zas až taková tragedie aby si musel vzít život..takkový prostě nějaký lidi jsou a tomu nezabráníme...

Povídka - Smrt Kvůli Graffiti!!

24. října 2006 v 14:55 | Moomia |  → Graffiti

Povídka

Motýlci v břiše
Malá holka seděla na kamenné zdi, pozorovala tramvaje, lidi a vlastně všecko co se kolem ní dělo. Koukala na ten svět už celé hodiny. Líbilo se jí to. Uklidňovalo ji to. Seděla tam a přemýšlela, jak to vlastně večer udělá. Měla totiž před sebou hroznou noc, naštěstí pro ni už žádné noci neměly být tak hrozné. Občas se pousmála, to když myslela na jednoho kluka, který se jí líbil a ona se líbila jemu. Vždycky snila o tom, že její první rande bude s ním. Houpala nohama, koukala před sebe a cítila v břiše motýlky.

Nedaleko seděl na stráni malý kluk, vnímal zpěv ptáků a myslel na jednu moc pěknou holku. Držel v ruce mobil, chtěl té holce zavolat, vždycky v něm hrozně hrklo. Líbilo se mu že je parádně ztřeštěná, ale sám s ní nikdy nebyl, chtěl být. Neměl odvahu přiznat si, že se vlastně bojí ji někam pozvat. Vždycky si představoval první rande s ní. A tak koukal před sebe a cítil v břiše motýlky.
Zatímco tam ten kluk seděl a každou chvilkou promrhával šance být s tou holkou, co se mu tak líbí a má ji rád, ta holka šla domů, chtěla jít brzy spát. Jak už jsem řekla, měla před sebou hroznou noc. Měla šanci dostat se do její vysněné party, kde by konečně někdo ocenil její malůvky. Byla to street-artová partička. Aby jí k sobě vzali a aby měli jistotu že to není jen obyčejná holka a má odvahu, musela projít testem. Musela udělat 13 ilegálních nápisů, každou noc jen jeden. Ten den se bála úplně nejvíc, celý den na to myslela. Co když ji chytí? Nebo se jí v noci něco stane?
Zabalila si věci, jen černou čepici a 2 plechovky černého spreje, batoh hodila pod postel, umyla se a šla spát. V jednu ji probudil velmi tichý zvuk budíku, jen na sebe naházela černé oblečení a vyrazila z pokojíku. Opatrně za sebou zavřela dveře, šla pomalu a opatrně jako kočka. Bez rámusu došla ke dveřím od bytu, zamkla a seběhla tiše po schodech, bála se že by výtah mohl někoho vzbudit. Když se konečně dostala před dům, trochu se jí ulevilo, jednu část má za sebou. Ta horší ji teprve čeká. Kráčela po chodníku, koukala na spící domy. Došla až na zastávku tramvaje, koukla se na jízdní řád a viditelně se jí ulevilo když viděla, že další tramvaj jede až ve čtyři hodiny ráno. Vydala se tedy po kolejích a cítila jak se jí podlamují kolena. Chtěla to mít za sebou. Došla k prvnímu mostu, sedla si tam a snažila se uklidnit. Po deseti minutách zjistila, že je to absolutně zbytečné. Ruce se jí třásly, začala se bát. Vítr k ní zdaleka přivál zvuk rozbíjícího se skla, otřásla se. Zapnula si bundu, jako by si myslela že to bylo zimou. Otevřela batoh, modlila se aby tam ten sprej nebyl, aby se mohla vrátit domů, do své postele. Ale plechovka na dně nevinně ležela. Sáhla po ní, zaváhala. Nakonec ji stejně vytáhla a to štěrku ho vyzkoušela. Byl dobrý, natáhla ruku svírající plechovku a začala tvořit jakýsi trojrozměrný tag. No nebylo to nic moc, ale pro ni to znamenalo hodně. Opět zaslechla nějaký podivný zvuk, ale už mu nevěnovala takovou pozornost. Stála na kolejích a koukala na svoje dílo.Aby se trochu uvolnila, začala si zpívat. Svůj výtvor zhodnotila pozitivně. Bude se jim to líbit? Těch předchozích 12 prošlo. Uprostřed sledu jejích myšlenek se něco stalo. Cosi zavrzalo, uslyšela hluk, nezpozorněla. Byla to tramvaj, ucítila náraz vzduchu a pak už nevnímala. Ve chvilce jí v hlavě proběhl celý život. Máma, táta, její pokojík, kamarádky ze školy i babiččin jezevčík. Volala na ně, nevěděla jestli je mrtvá. Neslyšeli ji. Křičela na ně, aby jí to pověděli, jenže oni byli jen v její hlavě.
Graffiti pro ní bylo životem.
Graffiti pro ní bylo smrtí.

A ten malý kluk dodnes pláče.

10 nej věcííí

24. října 2006 v 14:27 | Moomia |  Já osobně ;)
Tak tady sem sepsala 10 věcí, bez kterejch bych nepřežila!!
1. Kámoši a kluci!!
2. Hudba
3. Postel
4. Moje myšička Herman
5. Knihy
6. Počítač
7. Nirvana, Rasmus a 3 doors down
8. Jídlo, hlavně sladkosti
9. Horory
10. Graffiti

Stránky naší školy a třídy

23. října 2006 v 17:16 | Moomia |  → GYBU
Takže tady máte naše stránky...sice je asi potřebovat nebudete ale tak jako radši je sem dám..
Stránky naší školy : www.gybu.cz
A stránky naší třídy..tu najdete na spolužácích..sme gympl v praze Budějovická, ukončení roku 2013 - I.B.....a odpověď je náš třídní profesor..ale to tam fšechno máte napsaný no nic..

Naše třída!!

23. října 2006 v 17:11 | Moomia |  → GYBU
Naše třída je fuck super...až na nějaký vyjímky jí zbožňuju!!!
Sice mi tam chybí moje nej kámoška aňule ale když se normálně po škole výdáme tak to neni tak strašný....
A pak taky Franta, Venca, Jirka, Olík a Honza...... Vo těch by se dalo mluvit hodiny a hodiny..hlavně franta!! To je lééso největšího kalibru!!!
Ty jeho kybicy....
Ale jinak je ta třída super..... I třídní je celkem pohodář...I když teda nejlepší léta už má za sebou no...ale to newadí...má smysl pro humor a (doufejme) neni tolik přísnej!!! Takže zupa

Sraz!!!

23. října 2006 v 15:45 | Moomia |  → Horáčkovka
Hej všichni lidi, co chodili na horáčkovku minulej rok do 5.A tak ať si tohle přečtou..
V pátek 3.11. se bude konat sraz bejvalý 5.A.....bude se konat od čtyř asi tak do sedmi na kavčákách (to je park u školy..hned za nim je česká televize....)....
Tak tam přidte pokud vám v tom nic nebude bránit.už se na vás všechny těšíme....

Foto mý bejvalý školy

23. října 2006 v 15:42 | Moomia |  → Horáčkovka
Tak takhle vypadala moje bejvalá škola..akorát tam předtim neměla ten trpanej plakát..ten je horznej....a to škola by taky teda vzhledově mohla protrpět trochu změn ale jinak jako škola obecně byla super....

Tohle je naše škola..

23. října 2006 v 15:36 | moomia |  → GYBU
Tak tohle je naše škola...celkem v poho ale ta barva.... :-!...tu by měli ihned změnit..Fialovoá škola fuck neni můj životní sen...ale jinak je celkem pěkná co vy na to??

MiX nejkrásnějších pictů 2006 <

22. října 2006 v 19:30 | Moomia |  *Popelnice*
Tak tyhle obrázky miluju!!

Smrt

22. října 2006 v 19:09 Povídky
Smrt

Panenko nediv se
věci se stávají
úmrtí, staniž se
černým lícem mávají


Stála u špinavého okna v jakémsi starém, neudržovaném domě, který se nacházel uprostřed jakési temné ulice na kraji města; hleděla k rudému zapadajícímu slunci a temnějící obloze.
Na prsou držela bílou polámanou lilii, v jejíž podobě se odrážela její bezmocnost a čiré zoufalství. Byla jak ta květina, zlomená a přesto krásná, s myšlenkami točícími se kol jednoho a toho samého a s poslední vůlí k životu.
Vzduchem prosyceným hnilobou k dívce pronikala jakási hudba, tak sladká, živá a rytmická, a dávala večernímu soumraku zakusit bujarého nočního života velkého pulzujícího města. Ovšem to necítila; byla si jista, že pomalu přichází její vytoužený a očekávaný konec, stop trápení, jejího krátkého a nevyužitého života a počátek nové naděje tam, kde se andělé ukládají ke spánku a mrtví vzhlížejí k nebeskému blankytu. Hudba pomalu přestávala hrát, jakoby chtěla vyslyšet dívčiny neslyšné prosby, poslední tóny bujných kytar utichaly, rytmus se ztrácel a dívčino srdce pomalu přestávalo bít s ubývající intenzitou oné skomírající melodie.
Pár posledních slyšitelných tónů se doneslo voňavým vzduchem k chátrajícímu domu s dívkou stojící v domě a Anne - Marie náhle spatřila krásnou paní, se sametově bledou pokožkou, oblečenou v bohatou černou róbu z lesklého saténu a krajkami, přibližujíc se k ní.
Šeptala příjemným altem k dívce něžná slovíčka, která nikdo nemohl slyšet, slova útěchy a pokory, složená před umírající mladou krví. Anne - Marrie pak už jen ucítila chladný polibek na své tváři od oné dámy a pak už se jen její bílá duše houpavě vznášela vzhůru, nedbajíc pozemského života a jejího těla padajícího do prachu starého domu.
Další bílé světélko zhaslo v černé zahradě duší a polámaná lilie se rozpadla na prach, s kapičkami rosy na okvětních plátcích, jakoby květina plakala nad ztrátou mladého života..

O čem nejradši přemejšlim

22. října 2006 v 19:03 | Moomia |  → Přemejšlení
Newim, jestli vás tenhle článek bude zajímat ale prostě ho sem dám...
Ráda přemejšlim o významu překladu písniček od rasmus nebo 3 doors down, protože tyhle skupiny maj hlavně smutný písničky a ráda přemejšlim jestli se mi to třeba už někdy stalo nebo ne a tak...
Vždycky máte o čem přemejšlet.. někdy taky přemejšlim jak dlouhej bude můj život a o smrti a tak... většinou když chci přemejšlet tak potřebuju buď ticho nebo tichou smutnou muziku např. Rasmus nebo 3 doors down...miluju přemejšlení..někdy přemejšlim až pozdě do noci a pak ráo nechci vstávat...Bbarák

22. října 2006 v 18:41 | Moomia |  → Hip Hop
BBARAK je hiphopovej časopis ve kterym se píše:
- o hiphopovejch hvězdách
- o graffitech
- o koncertech a vystoupení hiphopu
- o hiphop campu
atd..atd.... je to prostě zupa časopis....když chcete zjistit něco o hiphopu, tak si kupte tenhle časák a víte všechno.. :)
Jsou tam někdy i pěkný obrázky graffitů a obrázky i ostatních věcí..
No nekup to...